Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 23.12.07 21:17:02 | Shlédnuto:2691 | Markéta   Hledám
Ahoj,hledám nějakou rodinu na Kolínsku,která má chlapce s DMD.chtěla bych nějak přiblížit a ukázat co vše nás čeká a zároveň i synovi pomoci s tim že bude na vozíku. velice ráda uvítám i jakoukoliv pomocnou nebo povzbuzující radu od kohokoliv z vás. předem děkuji Markéta Kubelková


Příspěvky do diskuse:

| 29.12.07 20:43:04 | Shlédnuto:4210 | Iveta Tikovská   Re:Nabízím
Milá Markéto, nejsme na Kolínsku, jsme v Praze a pokud budeš chtít, můžeme se sejít. Máme chlapce 11 - letého a jsme na vozíku od 8 let. Velmi se mu ulevilo, když usedl na vozík. Ničeho se neboj.Zdraví Iveta

| 30.12.07 17:47:21 | Shlédnuto:4087 | petra   Re:Hledám
Milá Markéto,my nejsme také z Kolína jsme z Kladna,synovi je šesst let,zatím stále běhá,diagnozu nán řekli vloni.Jestli budete mít chuť můžeme se sejít nebo si psát a být v kontaktu.Můj email je petra.benakova@volny.cz S pozdravem Petra

| 30.12.07 18:42:57 | Shlédnuto:4083 | petra   Re:nabízím
Milá Iveto,Ráda bych se sVámi také někdy sešla bydlíme na Kladně,sonovi je šest a zatím chodí,také bych se ráda seznámila i s jinými rodiči.můj email je petra.benakova@volny.cz mohu zaslat i icq.S pozdravem Petra B.

| 01.01.08 18:35:56 | Shlédnuto:3988 | Šárka   Re:Hledám
Ahoj milá Markéto, i všichni ostatní. Mám chlapce Lukáška, je mu pět a půl. Zatím stále chodí. Ráda bych se i já seznámila s ostaními rodiči se stejným problémem. Pište na mailík Despair@tiscali.cz nebo ICQ 269343548 na skype me najdete pod Nickem
despair. Těším se na jakoukoliv odpověď.

| 01.01.08 22:25:23 | Shlédnuto:4017 | Ivana   Re:Hledám
Milá Markéto,zdravím Tě. Máme 10letého Adama, je na vozíčku a bydlíme u Pardubic.Pokud Ti mohu pomoci a chceš být v kontaktu, napiš: ivanapeskova@centrum.cz.

| 09.01.08 13:06:33 | Shlédnuto:3896 | Markéta   Re:nabízím
Milá Iveto,moc děkuji za odpověd a budu moc ráda když se někdy sejdeme.Můj email je Mkubelko@seznam.cz. S pozdravem Markéta K.

| 21.01.08 19:42:34 | Shlédnuto:3792 | Věra   Re:Nabízím
Milá Markéto a ostatní.Mám 13letého Jakuba na vozíku.Bydlíme na Bublavě(karlovarsko).Ráda však pomohu,pokud bude zájem.Sledujte i nadále naše diskuze,pravidelně pořádáme výkendový pobyt rodičů s dětmi.Budete-li mít zájem,připojte se.Zdraví Věra

| 27.05.15 21:55:37 | Shlédnuto:1001 | Marie Červená   Re:Hledám
Dobrý večer paní Iveto,
jsem troufalá, že si dovolím Vás takto oslovit,nezlobte se.
Dnešní den nikdy nezapomenu. Nezapomenu ani na Vás. Věděla jsem, že člověk, který se ke mě takto zachoval je velký a má ryzí charakter. Setkala jsem se s nádhernou ženou a hlavně s úžasnýma očima, které vidím stále. Byly nádherné, plné snad jisker, klidu, pokory - nevím jak to vyjádřit. Pochopila jsem situaci. S úctou se skláním před Vámi a chtěla bych se od Vás naučit tomu míru a klidu. Pochopila jsem, že můj dnešní problém vůbec nestojí za řeč a dost se stydím. Jste obdivuhodná žena i tím, co konáte pro druhé. Když jsem nastoupila do "penze", chtěla jsem dělat něco jiného. Asi už to bylo někde uloženo, měla jsem potřebu trochu pomoci. Nastoupila jsem na Palatu, k ruce řediteli. Palata je domov pro zrakově postižené především seniory a poznala spoustu úžasných lidí. Ať to byli klienti nebo zaměstnanci. A podařilo se mi obnovit stoleté donátorství a dnes je Palata vybavena na vysoké úrovni. Přineslo mi to moc radosti a stále se tam vracím. Ale to jsou moje příběhy. Vím ale jedno, že v pomáhající profesi mi bylo z mé pracovní kariéry nejlépe. Mělo to totiž lidský rozměr a smysl. Myslím si, že i Vy jste se vydala touto cestou. Držím palce! Myslím na Vás a myslím hlavně na Vašeho syna.
Za Váš dar jsem vděčná a prosím, najdete-li chvilku, napište! Budu čekat!
Ještě jednou s úctou a s díky
Marie

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz