Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 12.02.08 13:46:20 | Shlédnuto:5275 | Richterová Zdenka   Protandim
prosím o sdelení jak lze protandim získat, kde se dá objednat a jaká je jeho cena. Potrebujeme pro 6 letého chlapce, který trpí svalovou distrofií.Dekuji za odpoved. Richterová Zdenka, Krátká 647, 39102 Sez.Ustí II


Příspěvky do diskuse:

| 12.02.08 22:28:01 | Shlédnuto:6360 | Mirek   Re:protandim
Zdenko,
protandim lze koupit pouze v USA, do EU se zatím nedováží. Mělo by jít objednat jej přes internet (nemám odzkoušené), bližší informace jsou zde:
http://www.protandim.com/

Ceník je zde:
http://www.protandim.com/ProductPage.aspx

| 14.02.08 06:23:03 | Shlédnuto:6500 | Pavel   Re:Protandim
S objednáním přes internet nebyl problém. K platbě budete potřebovat platební kartu na kterém máte povolené zahraniční internetové platby s dostatečným limitem. Do 14 dni od zaplacení mi byla zásilka doručena domů.

| 20.02.08 08:45:14 | Shlédnuto:6429 | Kveta   Re:Protandim
Měla bych také zájem o vyzkoušení protandimu a hledám cesty jak ho získat,pokud by někdo objednával protandim,ráda bych se připojila a podílela se na nákladech.kontakt na telef.č.775 69 99 59 děkuji

| 27.02.08 12:30:46 | Shlédnuto:6205 | Jitka   Re:Protandim
Prosím máte někdo zkušenost s užíváním Protandimu u BMD.Případně co k tomu Váš syn jí např.za vitamíny.Velmi děkuji a případně napíšu své poznatky.Jitka

| 27.02.08 20:59:13 | Shlédnuto:6306 | Mirek   Re:Protandim
Žádná seriozní práce na toto téma ještě nebyla publikována. Jediné co je zatím k dispozici jsou informace od rodičů, jejichž kluci Protandim odzkoušeli. U kluků s BMD během krátkodobého ověřování nebyly žádné znatelné změny pozorovány.

| 28.02.08 23:54:51 | Shlédnuto:6331 | Eva   Re:Protandim
Vzkaz pro Pavla: Dobrý večer Pavle, mám na vás prosbu. Tchýně byla na vyšetření v Motole, má svalovou atrofii a doktor jí doporučil Protandim. Vy již znáte cestu jak ho dostat do ČR. Nebudete si ho opět objednávat, ráda bych se připojila a o náklady podělila. Omlouvám se, pokud se vám má prosba zdá drzá, ale člověk hledá všechny možné cesty. Díky Eva
kontakt: evahild@seznam.cz

| 25.09.08 11:56:33 | Shlédnuto:6058 | Fučík Leoš   Re:Protandim
Dcera trpí progresivní svalovou dystrofií vzácného typu. Neurolog Dr. Vondráček, kterého si velmi vážím, doporučil vyzkoušet Protandim. Pokouším se jej objednat v USA přes internet, problém je, že moje karta (jako většina v ČR) je zablokovaná proti placení přes internet. Dnes jsem jim psal, zda je možné to uhradit bankovním převodem. Čekám na odpověď. Další otázkou je clo, které údajně vybírá ČR. Budu žádat o prominutí. Uvítám jakýkoli kontakt či zkušenosti.
Leoš Fučík
Kartouzská 14
612 00 Brno
email: fucik.leos@atlas.cz
GSM: 606161620

| 25.09.08 12:33:23 | Shlédnuto:5939 | Pavel   Re:Protandim
U převážné většiny bankovních karet jdou internetové platby provádět, pouze je potřeba u banky tuto funkci povolit, což je otázka jedné návštěvy na pobočce.

Z důvodu minimalizace nákladů je odesílán Protandim z USA lodní dopravou. Je to levnější, ale trvá to déle (cca. 4 týdny). Celnice po vyřízení formalit vyměří CLO a DPH. Zboží Vám pak zašle formou dobírky na Vaší adresu. Již jsem se však setkal ze strany celníků se situací, kdy clo a dph nebylo vyměřeno. O prominutí CLA jsem zatím neslyšel.

| 25.09.08 16:25:39 | Shlédnuto:5953 | Blanka   Re:Protandim
Chcem vám povedat že Protandim sa dá kúpit už aj v Nemecku takže ho netreba objednávat až z USA.V predaji je momentálne velké balenie 90 tbl, predávajú to ako akciu 2+1 zadarmo a stojí 100 dolárov,takže je to velmi výhodné.Žiadne clo a žiadna DPH.My ho už od mája máme z Nemcka, tá akcia na 90 tbl je aktuálna momentálne, neviem či bude stále alebo je to časovo obmedzené.Ale je to originál balené 90 tbl tak si myslím že to je trvalo výhodné balenie.

| 25.09.08 16:30:43 | Shlédnuto:5788 | Martina   Re:Protandim
Můžete nám prosím napsat, kde lze Protandim v Německu zakoupit?

| 29.09.08 14:14:31 | Shlédnuto:5868 | Blanka   Re:Protandim
Bohužial ja neviem kde tá pani v Nemecku býva a či ho kupuje v lekárni alebo špeciálnom obchode.Ona chodí na Slovensko 4x do roka a vtedy nám vždy donesie zásobu,dcéra sa s ňou pozná osobne, ja nie. Ja to všetko zistím a potom vám to napíšem dobre.Možno to bude trvat dlhšie kým zistím presné informácie ale isto vám ich pošlem.Blanka

| 21.10.08 23:03:15 | Shlédnuto:5929 | Lea   Kontakt se svalovou dystrofií
Zdravím, studuji speciální pedagogiku a na bakalářskou práci jsem si vybrala téma progresivní svalová dystrofie. Ráda bych byla v kontaktu s dítětem, které touto nemocí trpí. Pokud někdo takové dítě máte, či znáte a stojíte o pomoc či spolupráci prosím ozvěte se!
Pokud by to bylo možné, tak okolí Brna, Jihlavy či Ostravy!
Předem děkuji

| 26.10.11 05:15:04 | Shlédnuto:3939 | Pavel Stuchlik   Protandim na prodej
Distribuce do České Rep. Protandim!!

Specialni slevy pri nakupu vice baleni.

http://pavelsvision.com/life-vantage-protandim-true-science

| 28.08.12 14:11:10 | Shlédnuto:3502 | Ploch Karel praděda   Re:Protandim
Jsem praděda malého Lukáše Klímy a bydlím v Jirkově Červenohrádecká 1545.Máme také postiženého chlapce DMD (svalová distrofie )který již nechodí.Pouze sedí a již i to ho unavuje.Mám rovněž zájem o koupi Protandimu.Dovoz z USA by byl asi trošku náročný na finance každého znás.Proto navrhuji o hromadný nákup tohoto léku,protože nás to každého vyjde laciněji.Spojme se proto a proveďme nákup tohoto léku hromadně.Děláme to pro naše postrižené chlace a také děvčátka.Odepíšete mě někdo ?

| 28.08.12 20:19:47 | Shlédnuto:3515 | Pavel   Re:Protandim
Pokud se někdo najde a pokusí se zorganizovat nákup ze zahraničí, určitě se rád připojím. Budu rád za každou aktivitu v tomto směru.

Americký výrobce Lifevantage mi ještě na jaře letošního roku Protandim dodával, ale během letošních prázdnin další možnost ukončil a nyní prodává jen USA, Mexika, Austrálie a Japonska.

Zatím se mi jako nejvýhodnější možnost nákupu jeví nákup prostřednictvím Pavla Stuchlíka (kontakt najdete v příspěvku nad tím Vaším). O zkušenostech s nákupem jsem psal v Privátní diskusi pro členy Parent Projectu.

| 28.08.12 21:11:24 | Shlédnuto:3504 | Ploch Karel   Re:Protandim
K mému přídpěvku ze dne 28,8,přidávám můj I- 9873meil .1545ploch @seznam.cz

| 26.01.14 14:39:37 | Shlédnuto:2591 | Natasa conkova   Re:Protandim
Dobry den potrebovala bych vedet jestly jsem tady spravne ve skupine hromadneho obednani protandimu pokud ano rada se pripojim rpo sveho 7 syna dekuji

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz