Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 10.08.08 21:12:02 | Shlédnuto:2188 | Pavel   Informace od našich slovenských sousedů
Svalová dystrofia je závažné ochorenie svalov, ktoré spôsobuje ich postupné oslabovanie a ochabovanie. Ľudí s týmto ochorením v ich bežnom živote sprevádza množstvo prekážok a obmedzení. Už niekoľko rokov sa aj preto organizuje podujatie Deň belasého motýľa.

http://www.ta3.com/sk/reportaze/87269_host-v-studiu-maria-duracinska-den-belaseho-motyla

Pravú táborovú atmosféru počas týždňa zažívali deti postihnuté svalovou dystofiou. Zapájali sa do rôznych športových aktivít, pravdaže prispôsobených ich zdravotnému stavu. S celoročnou starostlivosťou rodičom na týždeň pomohli osobní asistenti.

http://www.ta3.com/sk/reportaze/93920_tabor-deti-so-svalovou-dystrofiou


Příspěvky do diskuse:

| 11.08.08 07:33:27 | Shlédnuto:3463 | andyph   Re:Informace od našich slovenských sousedů
ako priami učastník tábora musím povedať že bolo naozaj super. Pomohlo to všetkým ak detom tak rodičom aj ked asistenti toho mali fakt dost a všetko zvládli na výbornu.
Decka si to užívali na plne pecky a mi rodičia sme si vymenili kopu potrebných infošiek a spoločne sme si oddýchli od každodennej monotonosti.
Ešte raz vďaka OMD že pre nás robí takéto super tábory.

Dik Pavle že si to pridal aj na stránky PP

| 18.08.08 16:05:47 | Shlédnuto:3492 | Marcela   Příspěvek na úpravu vozidla
Chtěla jsem vás poprosit, jestli nemáte zkušenosti s příspěvkem na úpravu mot. vozidla. Mám 16 letého syna s DMD a potřebovala bych si nechat upravit auto, aby syn vjel přímo do auta na vozíku. Úprava stojí 150000kč a na úřadě mně řekli, že pokud jse během 10let dostala příspěvek na koupy auta 145000, tak mám nárok pouze na 55000, že částka nesmí během 10let přesáhnout 200000kč.Tak vás prosím , jestli někdo ví víc at´mně poradí, jak postupovat.Děkuji moc Marcela

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz