Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 31.10.08 20:48:13 | Shlédnuto:2376 | Jitka Veletová   Život se svalovou dystrofií
Dobrý den, v rámci studia medicíny jsem objevila tento web a trochu inspirovaná předchozí diskuzí bych se chtěla zeptat pacientů a jejich rodičů, jestli by se mezi nimi našel někdo ochotný mi trochu přiblížit každodenní život se svalovou dystrofií. Ráda bych zpracovala projekt pro mediky, který by je seznámil s tímto onemocněním trochu jinak než lékařské učebnice - tedy z pohledu pacienta, který musí čelit své nemoci i mimo ordinační hodiny. Kdyby mi v tom chtěl někdo z vás pomoci, budu moc ráda. V ideálním případě bych ráda kontaktovala někoho z Prahy nebo Středočeského kraje. Děkuji a těším se na případnou spolupráci. Jitka


Příspěvky do diskuse:

| 02.11.08 10:27:14 | Shlédnuto:3368 | Pavlína   Re:Život se svalovou dystrofií
Milá Jitko,
Rádi budeme spolupracovat se studenty medicíny, určitě se vám někdo ze Středočeského kraje ozve, pokud ne, můžete se zúčastnit našeho týdenního pobytu ve Smržovce na začátku prázdnin, kde bude nejméně 10 pacientů s touto diagnózou. Budete mít možnost vidět kluky v průběhu celého dne. I pro nás je pohled "z druhé strany" velice přínosný.

| 08.11.08 23:53:10 | Shlédnuto:3313 | Jitka V.   ještě jeden pokus
Milá Pavlíno, děkuji za pozvání do Smržovky a doufám, že mi nakonec vše časově vyjde, abych se za vámi mohla přijet podívat.

Ráda bych s prací začala už dřív a musím uznat, že tyto stránky jsou pro mě cenným zdrojem informací. Chtěla bych se ale víc zaměřit na konkrétní problémy a podložit je vašimi zkušenostmi. Kdyby tedy někdo z vás upřednostňoval kontakt mailem, tak i to bych velmi ocenila. Když budete mít náladu na pár dotazů, můj mail je codicilli@seznam.cz

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz