Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 04.02.09 00:48:31 | Shlédnuto:2183 | Petr   Vitaminova lecba
Nalezl jsem na internetu tento odkaz:
http://www.doctoryourself.com/dystrophy.html

kde se dotycny autor zminuje o metode mozne lecby vitaminy E, CoQ10 a Selen. Tyto pokusy byly provadeny jiz pred 50 lety a vysledky byly pozitivni. Jelkoz vitaminy se nedaji patentovat, od dalsiho vyzkumu se opustilo a od te doby se tim nikdo nezabyval. Existuje nekde nejaka dokumentace, ktera by jednoznacne zamitala tuto metodu jako nebezpecnou a nebo jde o fakt, ze se vybiraji penize na vyzkumy jen takove, ze kterych teoreticky tecou zaptky nemale sumy? Je nekdo, kdo by se tim opet zacal zabyvat? Dle tohoto clanku, jenz je v anglictine a jenz jsem s kamaradem jiz prelozil do cestiny v pripade zajmu, se da dohledat veskera dokumentace ktera je tam i uvedena. Dle jeho osobnich zkusennosti, deti jenz do deseti let byly odsouzene dle ortodoxni mediciny na vozik, skacou v sedmi letech na trampoline. Pokud existuje sance pro vyleceni alespon male casti dystrofiku, myslim ze je povinnosti odborne verejnosti se timto zabyvat.
V neposledni rade je velice zajimavy fakt, diky kteremu zminovane metode prikladam velikou vahu, ze lidske telo u dystrofiku odepisuje vzdy ty nejmene dulezite casti a postupuje k dulezitejsim a dulezitejsim. Cili mechanismus nejaky existuje, jenz dodava telu co potrebuje, ale v malem mnozstvi a proto se musi doplnit nutricne. Je v tom logika. V chovani investoru vsak mnohdy zadna neni.
Co se mne tyce, tento clanek jsem nalezl ve snaze pomoci jednomu kamaradovi, jenz je momentalne v nemocnici neb selhali jiz i plice. At tak ci onak, doufam ze tyto informace nekomu pomohou.
Nadeje nikdy nekonci...


Příspěvky do diskuse:

| 04.02.09 19:32:31 | Shlédnuto:3325 | Pavel   Re:Vitaminova lecba
Dobrý den Petře, rád bych Vás požádal o poslání přeloženého textu na můj email: graphics@mujweb.cz. Děkuji.

| 05.02.09 18:56:26 | Shlédnuto:3307 | Lubica   Re:Vitaminova lecba
Dobrý deň, Peter, bola by som Vám nesmierne povďačná, ak by ste mi poslali tento preklad na môj email
POPOVAL@zoznam.sk Ja sa nevzdávam nádeje 25rokov a budem bojovať ďalej. Ďakujem

| 06.02.09 10:09:55 | Shlédnuto:3293 | Alena   Re:Vitaminova lecba
Dobrý den Petře, také prosím o zaslání přeloženého textu na email: alena.marova@seznam.cz. Díky.

| 09.02.09 23:48:20 | Shlédnuto:3233 | Václav   Re:Vitaminova lecba
Dobrý den Petře, prosím o zaslání překladu i originálu na moji adresu ollavvi@seznam.cz. děkuji.

| 11.02.09 20:09:32 | Shlédnuto:3179 | Lili   Re:Vitaminova lecba
Dobrý den, také moc prosím o zaslání překladu na Lili.Knebl@seznam.cz Děkuji

| 12.02.09 08:27:43 | Shlédnuto:3198 | Martina   Re:Vitaminova lecba
Dobrý den Petře, také bych prosila o zaslání překladu. Moc děkuji. mafka@centrum.cz

| 12.02.09 16:28:37 | Shlédnuto:3137 | Pavel   Re:Vitaminova lecba
Nevím jak ostatním, ale mě se Petr neozval a žádný překlad prozatím neposlal.

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz