Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 26.10.09 14:53:33 | Shlédnuto:7477 | Lenka Sztwiertniová   Protandim
Prosím o radu, jak sehnat protandim u nás. Nemám zkušenost se zásilkami z USA. Moje dcera trpí progresivní svalovou dystrofií, je nechodící a pan MuDr. Vondráček ji doporučil užívat Protandim. Prosím poraďte. E-mail: lenkasztw@seznam.cz


Příspěvky do diskuse:

| 26.10.09 20:04:52 | Shlédnuto:8579 | Pavel   Re:Protandim
Protandim se bohužel v České republice neprodává. Jedním ze způsobů je zakoupit Protandim na e-shopu amerického výrobce (www.protandim.com), případně na některých zahraničních e-shopech zaměřených na obdobný sortiment. K nákupu lze využít i služeb firem, které zajišťují dodávky zboží z USA do ČR, případně požádat někoho kdo cestuje do USA.

| 27.10.09 23:18:35 | Shlédnuto:8586 | Petra Rohelová   Re:Protandim
Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat jaké účinky má, a co je to Protandim a na jaké je bázi (jsou to kortikoidy nebo vitamíny???) Mám syna 7 let progr.sval.dystr. Duchennova typu. Máte s tímto přípravkem pozitvní zkušenosti a je opravdu pro takto nemocné pacienty přínosem? Jaká je jeho cena, jak často se užívá, je dlouhodobý? Moc děkuji za odpověď a přeji vám veselý dne. Zdraví Petra

| 28.10.09 06:41:11 | Shlédnuto:8622 | Pavel   Re:Protandim
Veškeré dostupné informace jsou k dispozici na našich stránkách. Informace o Protandimu jsou uvedeny zde. Informace o Rodičovském testu přípravku Protandim jsou uvedeny zde. Cena je cca. 50 USD za baleni o 30 tabletách. Pokud objednáváte Protandim z USA je potřeba připočíst dopravné, CLO a DPH. Bezcelní limit při poštovním styku je 150 EUR (cca 190 USD).

| 03.11.09 16:04:06 | Shlédnuto:8439 | Jitka   Re:Protandim
Jen poznámka Protandim se musí v USA též objednat,takže pokud tam někdo cestuje ihned koupit nemůže.Vlastní zkušenost.

| 11.11.09 22:13:08 | Shlédnuto:8736 | Václav   Re:Protandim
Protandim se skládá :
1.čaj čínský - viz www.vegetalizmus.cz
2.kurkuma dlouhá - viz www.prodejbylin.cz
3.ashwagandha ( ašwagandha ) kořen - viz www.prodejbylin.cz
4.Ostropestřec - viz www.prodejbylin.cz
5.Bazopa drobnolistá- viz www.agroholding.cz.
Než seženete za drahé peníze originál ( výtažky v prášku ), najděte si lékárníka, který Vám to z výše uvedených surovin může namíchat. Složení Protandimu máte uvedeno ve "výzkumu".

| 16.11.09 18:12:37 | Shlédnuto:8332 | Václav   Re:Protandim
Na BMD podle mé zkušenosti zabírá Q10 a www.ordinace.cz/clanek/kokoska-pastusi-tobolka/

| 17.11.09 09:22:00 | Shlédnuto:8412 | Pavel   Re:Protandim
Velmi zajímavá je aktualita v sekci "Výzkum": Novou studii Protandimu provedl Dr Norbert Voelker a jeho tým z Virginia Commonwealth University. Demonstrovali schopnost Protandimu chránit před poškozením srdce při vysokém plicním tlaku (hypertenzi) u laboratorních myší. [ více informací ]

| 17.11.09 09:37:34 | Shlédnuto:8392 | Pavel   Re:Protandim
to Václav: Najděte si lékárníka ..., a zkoušel jste nějakého takového najít?

Kokošku jsme také vyzkoušeli, bohužel bez úspěchu. Neříkám, že nemůže někomu pomoci, ale v našem případě tomu tak nebylo. V případě Protandimu nemám o přínosu pochyb a na jeho užívání zatím nehodláme nic měnit. Vyzkoušeli jej známí s jinými dlouhodobými obtížemi a u užívání také zůstali.

| 17.11.09 10:03:03 | Shlédnuto:8410 | Květa   Re:Protandim
Moje známá lékárnice mi řekla, že by neměl být problém uvedené byliny sehnat, důležité je ale zachování optimálního poměru všech komponentů a fakt,že finální směs by vyšla zřejmě na stejné peníze.Nevím, jestli by si to chtěl doma někdo odvažovat a míchat. Ve Varech vím jen o jedné lékárně, kde se připravují masti,ale nevím,jestli by namíchsli směs bylin, snad nějaká bylinkářka? Co se týká užívání, tableta je jednodušší než pití čaje
alespon pro Vítka.

| 23.11.09 21:42:25 | Shlédnuto:8245 | Václav   Re:Protandim
Zkuste si ťuknout na :
www.osel.cz/tisk.php?clanek=2874, velmi zajímavé.

| 24.11.09 23:50:35 | Shlédnuto:8328 | Mirek   Re:Protandim
Myostatin inhibitory se zkoušely už u BMD a bez viditelného efektu. U DMD to ani nezkoušeli, tam je myostatin údajně přirozeně zredukován na téměř neměřitelnou úroveň takže použití jeho inhibitorů postrádá smysl.

| 19.12.09 20:59:16 | Shlédnuto:8195 | Petra Rohelová   Re:Protandim
Dobrý den. Chtěla bych se někoho zeptat jak a kde objednat Protandim. Jak velké balení se musí objednat a jaká je jeho cena, alespoň přibližná. Mám 8 letého syna DMD a po konzultaci s jeho neurologem mu byl doporučen. Tak bych to chtěla zkusit :-) Přeji všem pohodové svátky a do roku 2010 tuny optimismu a síly. Zdraví Petra

| 20.12.09 21:19:37 | Shlédnuto:8139 | Patrik   Re:Protandim
Před časem jsem si objednal Protandim přes firmu,která zprostředkovává nákupy v USA,zboží už je na cestě do ČR, až dorazí podělím se o zkušenost.Oproti předchozí objednávce mě čekalo malé překvapení-zmizela zvýhodněná velká balení, nyní je k dispozici pouze 30 tab. balení za 50$. A nebo balení 10x2 samostatné tablety za 30$.Vychází to malinko levněji, tak jsem objednal toto.A pokud se nemýlím, vypadla při objednání možnost zaslání přímo do ČR!(budu rád když mně to někdo vyvrátí). Dle informace kterou mám jsou zásilky "nepatrné hodnoty" ze zemí mimo EU do 150€ hodnoty zboží(cca 210$) osvobozeny od platby DPH a cla,tak jsem objednal tak, abych se vešel do tohoto limitu.Pěkné Vánoce všem :-)

| 20.12.09 22:08:46 | Shlédnuto:8251 | Pavel   Re:Protandim
Způsob objednání Protandimu jsem popisoval ve druhém a čtvrtém příspěvku tohoto tématu. Nevím co víc napsat. Protandim objednávám přímo na e-shopu výrobce. Větší balení byla zrušena již před více než půl rokem. Balení 10x2 tablety výrobce označuje jako "vzorek na zkoušku". Zásilka do ČR dorazila během 10-14 dnů od objednání (poslední jsem obdržel v prosinci). Bezcelní limit při poštovním styku je 150 EUR (cena v $ se přepočítává dle aktuálního kurzu). Do limitu se započítává i poštovné (na jednu zásilku bylo cca. 30$). Pokud zásilka přesáhne bezcelní limit, je na celnici v Praze vyměřeno CLO a z něj DPH. Z celnice Vám zboží domů doručí Česká pošta a vypočtené CLO a DPH uhradíte jako dobírku. Zkušenosti Patrika s objednáním přes firmu, která zprostředkovává nákupy v USA mě samozřejmě také zajímá. Stejně jako zkušenosti dalších lidí, kteří si Protandim shánějí.

| 21.12.09 13:00:38 | Shlédnuto:8155 | Václav Vaněk   Re:Protandim
Kamarádka bude teď z USA posílat vánoční balík a Protandim nám tam přibalí , pokud ho pošle víc balení rád se s někým podělím - ozvu se jakmile nám dorazí .

| 25.12.09 20:17:43 | Shlédnuto:8050 | Petra Rohelová   Re:Odpověď Protandim
Dobrý večer. Pane Václave dejte vědět až vám Protandim z USA dorazí, byl mému synovi doporučen a ráda bych to vyzkoušela.Tak se prosím ozvěte. Zdraví Petra.

| 30.12.09 22:50:36 | Shlédnuto:8123 | Patrik   Re:Protandim
Dnes nám Protandim dorazil.Využil jsem zprostředkovaný nákup přes USASERVIS.CZ. Vše bez problémů,spokojenost.Cena za 6x samplepack (tj. celkem 120tablet Protandimu) včetně všech poplatků,provize a poštovného byla 4052,-Kč (kurz při nákupu 17.50Kč).Žádné clo ani DPH.

| 31.12.09 09:15:22 | Shlédnuto:7971 | Pavel   Re:Protandim
Patriku, díky za informaci o nákupu.

Bohužel jste Petro neuvedla žádný kontakt (e-mail, telefon). Rád bych Vám pomohl.

| 04.01.10 19:14:27 | Shlédnuto:8068 | Petra Rohelová   Re:Protandim
Dobrý večer. Zasílám kontakt - máme zájem vyzkoušet Protandim. PetraRohelova@seznam.cz, telefon 731 083 858. Děkuji za pomoc, tak se mi, prosím, ozvěte. Zdravím a všem přeji vše nej do nového roku.

| 10.02.10 07:41:11 | Shlédnuto:7788 | jitka   Re:Protandim
Dobrý den,prosím,nemá někdo náhodou volné balení Protandimu?Případně,není někdo ochotný při objednávání Protandimu přidat i naši objednávku?Známá,co nám ho posílala, se již vrací do Čech a poslední balíček,který poslala a měl teď dorazit, se ztratil.Moc děkuji,Jitka.

| 11.02.10 14:27:10 | Shlédnuto:7760 | Jaroslav Maňak   Re:Protandim
Zhanam pre syna protandin ma niekto možnost pomoct mu? kontakt renovabmr@centrum.sk dakujem

| 04.08.11 20:52:15 | Shlédnuto:6920 | Pavel Stuchlik   Re:Protandim
Jsem prodejcem LifeVanteg/Protandim pro USA. Pro vice prosim kontaktujte:
Stranky:
http://pavelsvision.com/?page_id=785&lang=en

| 23.05.12 16:04:57 | Shlédnuto:6541 | protandim.cz   Protandim cena prodej na adrese
http://protandim.wufoo.com/forms/objednavka-na-dobirku/

| 30.08.12 12:09:49 | Shlédnuto:6254 | Ploch Karel   Re:Protandim
Dobrý den.Asi bychom měli postrčit ministerstvo zdravotnictví aby lék Protandin bylo i v naší zami k dostání,vždyt je to pro naše děti snad ne ?!Můj E-meil je 1545ploch@seznam.cz

| 06.06.13 16:14:27 | Shlédnuto:5523 | Alena Skornou   Re:Protandim
Dobrý den,prosím Vás nevíte o někom ,kdo může sehnat protandim a nebo nemá někdo zkušenost s tím ,že si to necháme namíchat v lékarně??Děkuji,chci pomoci svým bratrům..

| 27.09.14 22:29:59 | Shlédnuto:4720 | Mr.Green   Re:Protandim
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, kde sehnat nejjednodušeji protandim. Sháním to pro známého a chtěl bych, aby to měl čím jak nejdříve. Prosím, pokud by někdo měl možnost, dejte prosím vědět na m.busa@seznam.cz. Mnohokrát děkuji všem za reakce :-) S pozdravem Michal

| 16.06.16 15:19:48 | Shlédnuto:3281 | Jarka   Re:Protandim
Dobrý deň, prosím Vás ak niekto poskytuje predaj Protandim napíšte Váš kontakt aby som Vás mohla kontaktovať. Ďakujem

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz