Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 14.11.10 03:31:32 | Shlédnuto:1371 | Lucie Čadková   Dotaz na Mirka
Mirku,ještě jsem se chtěla zeptat ,vy jste psal na stránkách H.Hořínka,že máte syna ve druhé třídě ve škole ze zdravými dětmi a že máte osobního asistenta,jestli se nepletu.Tomík chodí do třetí třídy respirační školy při fakult.nemocnici,také se zdravími dětmi a je to v pohodě,a paní ředitelka nám schválila že můžeme mít asistenta ve škole,s tím že si ho budeme doplácet,jen si ho musíme sami sehnat,kde se vlastně hledají kvalitní asistenti,kam se máme obrátit,mohl byste mi odepsat na mail?děkuji luckacaky@centrum.cz


Příspěvky do diskuse:

| 18.11.10 15:27:43 | Shlédnuto:2429 | Lenka   Re:Dotaz na Mirka
Dovolím se přidat do diskuse. Naše desetiletá Anežka je ve čtvrté třídě běžné ZŠ. Asistenta pedagoga jsem sehnala přes KVIC - vzdělávání pedagogických pracovníků. Podala jsem si tam inzerát. Ozvalo se mi mnoho uchazečů. Sami na asistenci nedoplácíme. Asistent pedagoga dělá i osobního. V rámci platu od školy. To bylo jedno z kritérií výběru uchazeče, že bude se sebeobsluhou pomáhat (včetně wc, Anežka ani nestojí). Držím palce při dobrém výběru. A snažte se o co největší úvazek pro asistenta pedagoga, aby měl aspoň trochu ucházející plat.

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz