Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 23.11.10 20:07:24 | Shlédnuto:2359 | Pavel   Prosba - vánoční obrázky
Obracím se na Vás s prosbou. Pokud máte od kluků, nebo ještě hodláte s kluky udělat, nějaké vánoční obrázky, moc Vás prosím o jejich zaslání. Můžete je posílat jak klasicky poštou (Parent Project, Větrná 262, 550 01 Broumov), tak elektronicky (webmaster@parentproject.cz). Obrázky, nebo jiná výtvarná díla a dílka, budou použita na vánoční přání nejen pro naše potřeby, ale pomohou získat i nějaký příspěvek na konto výzkumu. Předem děkuji za rychlé zařízení. Díky


Příspěvky do diskuse:

| 12.12.10 17:11:20 | Shlédnuto:3197 | Pavel   Re:Prosba - vánoční obrázky
Děkuji všem, kteří obrázky poslali. Bohužel mě jako vždy při podobných výzvách překvapí a současně mrzí kolik lidí je vlastně schopno a ochotno pomoci a podílet se na činnosti našeho sdružení, nebo ji nějakou formou podpořit. Obrázek jsem obdržel od 3 rodin. Jak jsem již psal v prvním příspěvku, obrázek může nejen potěšit, ale v tomto konkrétním případě přinesl i příspěvek sponzora na konto výzkumu ve výši 15.000,- Kč. Pěkné a veselé vánoce.

| 13.12.10 08:22:30 | Shlédnuto:3298 | Vaclav Vanek   Re:Prosba - vánoční obrázky
Uvědomme si proč chtěl Pavel obrázky namalovat , určitě ne proto aby si snimi vytapetovat garáž , vždyť obrázek nestojí nic a přineslo to 15tis Kč !!! Mrzí a zároveň mě sere takovej přístup . Když by sem Pavel napsal že se bude zdarma rozdávat cokoli tak se přetrhnem a dojedem si na druhej konec republiky ? Vždyť těch 15 tis apd ,to není pro Pavla na vánoční dárky je to šance pro NAŠE DÉTI !!!!!!!!!!!!!

| 13.12.10 18:32:12 | Shlédnuto:3240 | Jitka   Re:Prosba - vánoční obrázky
To je pravda nakreslit a poslat obrázek je to nejmenší a nejjednodušší co se dá udělat. Obrázek od dětí určitě udělá tomu, kdo chce pomoci radost. My se sice také nezapojili, ale máme teprve pět měsíců:-)

| 15.12.10 08:47:19 | Shlédnuto:3073 | Alena   Re:Prosba - vánoční obrázky
Omlouvám se, že jsme se nezúčastnili, ale v době vyhlášení akce byl náš Ondra v lázních a pak jsem na to prostě zapomněla. Tak snad příště.

| 15.12.10 13:33:42 | Shlédnuto:3105 | Monča   Re:Prosba - vánoční obrázky
Pavle, rovněž se omlouvám! Máme stejný "problém" jako Alena. Byli jsme přes čtyři týdny v Luži. Poprvé, se dvěma dětmi, takže toho bylo na nás vcelku dost. Snažila jsem se nezapomenout, přesto se nepodařilo. Polepšíme se příští rok :-)

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz