Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 04.01.11 18:37:47 | Shlédnuto:6919 | Monča   Janské Lázně - procedury
Dobrý večer všem, vloni jsme byli s Míšou (4 roky) poprvé v Košumberku a byli jsme spokojeni. Zvažuji, "kam letos". Můžete mi poradit, vy, kteří jezdíte do Jánských Lázní, jaké procedury běžně absolvujete? Ať mám konkrétnější představu...
Děkuji a pohodový letošní rok :-)
Monča


Příspěvky do diskuse:

| 04.01.11 19:05:44 | Shlédnuto:7912 | Petra   Re:Janské Lázně - procedury
Dobrý den,my jsme byli v Jánkách před 3 roky a nějak dobrý dojem to na mě neudělalo.Za procedury měl cvičení-vojtovu metodu,plavání,magnetoterapii,ergoterapii a chodil ještě na takový stojan na pprotažení achilovek a pak ještě na vířivku.Ale asi záleží na které oddělení se dostanete mi byli na 4.p

| 05.01.11 09:26:51 | Shlédnuto:7745 | Štěpka   Re:Janské Lázně - procedury
Co konkrétně na Vás dobrý dojem neudělalo. Málo procedur ???

| 05.01.11 14:03:41 | Shlédnuto:7886 | Vlasta   Re:Janské Lázně - procedury
Dobrý den, my byli v Jankách pětkrát na různých patrech a ta nemají vůbec žádnou spojitost s procedurami. Ty procedury odpovídají diagnoze a moc "čarovat" se s nimi nedá. Může jich být jen tolik, aby příliš neunavovaly. A u nás spokojenost velká. Košumberk je dobrý, ale spíš asi na jiné diagnozy.

| 05.01.11 19:02:15 | Shlédnuto:7998 | Monča   Re:Janské Lázně - procedury
Děkuji za názory. Trochu mě překvapuje, že jste na DMD cvičili Vojtovu metodu. Podle názorů několika vynikajících a zkušených fyzioterapeutek i rehabilitační lékařky není Vojtova metoda na tuto diagnozu vhodná. Vždy mi bylo řečeno, že pomáhají protahovací cviky a cviky na posílení svalů (břicho, pánev, ruce), dechová cvičení a jízda na rotopedu či motomedu, příp. na kole či tříkolce.
V Košumberku jsme absolvovali rotoped, parafín, zmíněné cvičení, masáže zad a nohou, bazén a perličku. I sem jezdí pacienti s DMD, ale v menším množství, pravda.

| 05.01.11 19:47:23 | Shlédnuto:7730 | Monča   Re:Janské Lázně - procedury
Ještě jsem zapomněla na hipoterapii :-)

| 07.01.11 02:34:07 | Shlédnuto:7838 | Lucie Čadková   Re:Janské Lázně - procedury
Ahoj,já byla se synem v Jánkách a bylo to dobré,od po do pá jsme měli vířivku,cvičení Vojtovy metody,vertikalizační stojan,inhalace,LTV(společné cvičení dětí)a magnet-program začíná ráno a většinou sme kolem 14hod měli hotovo,mezi procedurami jsou přestávky a malé děti můžou být ve školce a školní děti musí chodit také na vyučování.V so jsou procedury jen dopoledne a v neděli nic.Je tam bazén se zvedacím dnem.Jinak doktor v lázních vám dá plánek procedur,který den kam jít a kolikrát cvičit.Je tam také kino,výhodou je že všechno je v jedné budově.Je tam i kůň,ale musíte si ho včas zamluvit,my to nestihli a na koně sme se vůbec nedostali.Kdyby vás cokoliv zajímalo tak mi napište na mail.S pozdravem Lucka.

| 07.01.11 02:41:15 | Shlédnuto:7776 | Lucie Čadková   Re:Janské Lázně - procedury
Ještě sem chtěla říct,že my cvičíme Vojtovku už 5 let a opravdu je to dobré,toto cvičení zahrnuje masírování míčkem tzv.míčkování,protahování,tlaky na body na těle,dýchání do spodní části bříška,cvičení na rovnováhu+rehab.míč na zádíčka.Mail:luckacaky@centrum.cz

| 07.03.11 16:08:13 | Shlédnuto:7559 | jarus   Re:Janské Lázně - procedury
ahoj muj syn na procedury chodi v janskych laznich .ale jedine co mu vadi je stojan ze ho pak boli hodne nohy.jinak to v laznich jde rika.chceme aby nam pan doktor napsal fyzioterapiji tenhle rok.s pozdravem jarus a syn danik

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz