Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 07.03.11 12:28:15 | Shlédnuto:2723 | Radek   Svalová distrofie erbova typu
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli tyto stránky se věnují jen distrofii u dětí od narození, nebo jestli bych se tady dověděl i něco ke své distrofii. Je mi 36 let a svalová distrofie ERBOVA TYPU se u mě objevila v 18 letech. Zhoršuje se to pomalu, takže nemám tak progresivní formu. Není pro sím na tento typ nějaký lék na zpomalení, nebo jestli se na něčem pracuje, pro tento typ distrofie? Děkuji za veškeré informace.


Příspěvky do diskuse:

| 07.03.11 21:40:17 | Shlédnuto:3635 | Mirek   Re:Svalová distrofie erbova typu
Dobrý den,
tyto stránky se věnují pouze DMD/BMD. Existují výzkumy, které mohou prospět pacientům s různými typy dystrofií, pokud k nim patří i DMD/BMD můžete najít informace o nich i na těchto stránkách. Jsou to například Lam 111, Idebenone nebo IGF. Jestli to jsou léky, které by mohly pomoct i na Váš typ dystrofie si musíte zjistit sám.

| 17.03.12 20:50:58 | Shlédnuto:2928 | Peter   Re:Svalová distrofie erbova typu
Dobrý den. Firma OKG má má k dispozici čistě přírodní doplňky stravy bez chemické konzervace. Na svalovou distrofii doporučuji užívat Omega3Complete, Alfa, Slim Drink. Pokud by byl zájem tak se mi ozvěte na tel.č. 724803673

| 26.12.15 20:45:19 | Shlédnuto:1477 | Karel   Re:Svalová distrofie erbova typu
Vážená paní ,jelikož nemohu pomáhat finančně postiženým ,ale pomocí energie kterou pomáhám postiženým(více jak 27 let) a nyní díky mému impulsnímu magneto motoru jsem rozšířil možnosti pomoci i v případě svalové distrofie obracím se na Dobrého Anděla jestli máte možnost kontaktu na takto postižené ,abych jim mohl v rámci svých dlouholetých zkušeností a možností pomoci .Málo lidí totiž pamatuje u nás v minulém století používání magnetů coby léčebný prostředek i když se tehdy jednalo o velmi slabý magnetismus výsledky byly nad očekávání dobré .Můj impuls je mnohem silnější a tím i využitelnější ( dá se směrovat ) než měli naši předkové (dokonce se mi podařilo vymyslet metodu měření tohoto magnetického toku ).Jeho využití je v daném případě nejúčinnějším postupem s nejrychlejšími výsledky bez vedlejších účinků a taky je mnohem příznivější k organismu než používání donucovacích nebo jiných forem masáží .To co jsem viděl na TV prima mě přímo šokovalo nehledě na ceny bez výsledku oproti mým zkušenostem .To je asi tak Vše co mohu nabídnout ,protože jsem v začátcích objevování dalšího využití magnetické energie nejen pro ozdravění oslabených tkání -věřím že škála využití bude mnohem větší .Moje zatímní výsledky používání (mentální energie ,která je taky slabší než magnety a někdy i vyčerpává toho kdo ji užívá pro více lidí denně )myslím ,že toto bude znovu objevená a mnohem dokonalejší cesta pro takto postižené lidi .Zkoušel jsem i několik neuro problémů a výsledky jsou též slibné takže uvidíme .Můžete se podívat na mnou používaný impul.mag.motor na Yutube se značkou CZ .Tento dosahuje 850 ot při napětí 12V a dodávaném výkonu 6 W.takže i několika denní provoz je mnohem levnější než zmiňovaných 120tis za 2 týdny bez kloudného výsledku a taky co jsem viděl na záznamu pochybných -několik dnů trvající oproti mým zůstavších neměnných .To je asi tak pro začátek vše čím mohu k dané problematice přispět .

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz