Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 23.01.12 16:10:24 | Shlédnuto:1262 | Radek Gellner   Uvědomte si co to je ŽIVOT...
Sice mám tuhle nemoc ale co.. Mě to je jedno ale užívám si život naplno a né se trápit kvůli téhle nemoci jsem šťastný že žiju jak normální lidi sem pořát venku a je mi jedno jestli umřu dneska, zítra za rok nebo teď. Prostě jednoduše život je o tom aby se žil a né přežíval nějaký špatný gen mi neskazí život ... (kdo to čte tak se zamyslete co to je život)- snažím se vysvětlit to že život je jen jeden a proč si neužít ten krasný život .. a ještě něco smrti se nebojte... Dá se to vysvětlit takhle: když se narodíte tak se vám jakoby zapálí svíčka a (svíčka zhasne na konci - že ANO.) a když vám právě zhasne tato svíčka tak umřete je to normální proces a já věřim že tu něco je mezi námi ale doktoři tomuto jevu nerozumí myslí si že to neexistuje ale to se mílí. A TOTO JE PRO VŠECHNY S TOUTO NEMOCÍ (A ZAMYSLETE SE JAKEJ JE ŽIVOT PARÁDNÍ). Děkuji moc za přečtení a pochopení!


Příspěvky do diskuse:

| 24.01.12 00:11:33 | Shlédnuto:2001 | Pája   Re:Uvědomte si co to je ŽIVOT...
Držím palce a přeju neutuchající optimismus :-) Zrovna jsem nad problematikou života přemýšlel-minulý týden úraz na sjezdovce,10 min. bezvědomí. Nepamatuji si nic. Je to tak jednoduché-kdyby v té chvíli zhasla svíčka...Takže žít naplno tak, jakoby kterýkoliv den života měl být dnem posledním. (s čistým svědomím a štítem)

| 29.01.12 00:32:29 | Shlédnuto:2017 | Lída   Re:Uvědomte si co to je ŽIVOT...
Jsem ráda, že to tak nevnímám sama. Když jsem zjistila, že náš syn má DMD, byla jsem na pokraji zhroucení. Ale řekla jsem si, že nikdo to tu nemáme předplacené. Snažím se, aby byl krásný každý den. Navíc, všechno má svůj význam. Přinejmenším ten, že nás to dělá lepšími...Snad.

| 02.03.12 06:18:04 | Shlédnuto:1884 | KAREL   Re:Uvědomte si co to je ŽIVOT...
RÁDO,MAME TÉ MOC RÁDI..

DĚDA,BABIČKA A DUŠAN...
PS:TÉŠÍM SE NA DALŠÍ...DISCO.
ŽIJ NA PLNÝ PECKY....Děda,papapa........

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz