Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 01.02.12 13:23:57 | Shlédnuto:1370 | Mirka   Invalidní důchod
Chtěla jsem se zeptat,jestli někdo nemá zkušenost od kdy mají nárok na in.důchod.Synovi je ted 16 let,vloni v červnu ukončil devítiletku,kvůli zdravotnímu stavu už na žádnou školu nešel.Na úřadě mi řekli, že až od 18let.Musela jsem donést od lékaře potvrzení,že kvuli zdrav.stavu nemůže dále studovat,aby za něj stát platil sociální a dál dostávali přídavky.Zdravotní do 18 let platí stát.


Příspěvky do diskuse:

| 10.02.12 20:36:57 | Shlédnuto:2064 | Eva   Re:Invalidní důchod
Dobrý den,synovi bude 18až v srpnu na důchodovém mě také řekli až od 18,abych přišla 4 měs.před.Jenž přes známé jsem zjistila,že mě neřekli až tak pravdu.Volala jsem paní zpět proč mě to neřekla a ona se sama strašně divila,jak je to možné.Musíte splnovat nějakou dobu pojištění.Do doby pojištění se počítá i doba studia na střední nebo vysoké škole v ČR. Počítá se i doba studia na střední škole před dosažením 18 let věku.

Žádost jsme tedy dali a ted budem čekat na vyřízení.Sama jsem zvědavá.Koukněte na duchody-duchodci.cz

| 13.02.12 10:16:38 | Shlédnuto:2031 | Mirka   Re:Invalidní důchod
Dnes jsem volala na invl.důchod,tam mi řekla,že jsi máme ty 4měs.zažádat než mu bude 18,doba pojištění nemá vliv,když má invaliditu z mládí.

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz