Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 11.12.15 07:33:05 | Shlédnuto:773 | Kačka   Příspěvek na péči
Dobrý den, mám dotaz a prosbu, můj 10letý syn s DMD měl průkaz OZP, který nám loni vzali a letos nám vzali i příspěvek na péči. Je zkrátka podle nich zdravé dítě. Škoda, že jen na jejich papíře. Syn chodí do běžné školy (stále chodí) a má individuální plán. Asi jako každý ví, že chodíme na rehabilitaci a absolvujeme další prohlídky, rehabilitace doma. Bez auta si to ani nedovedeme představit. Musím říct, že se zatím drží, ale přijde mi, že alespoň na první stupeň by jsme nárok měli mít. Proti rozhodnutí se chci odvolat. Nemáte někdo zkušenost a byl jste někdo s odvoláním úspěšný? Děkuji Kateřina Váňová, můžete psát i na mail


Příspěvky do diskuse:

| 11.12.15 18:58:38 | Shlédnuto:1080 | Petra   Re:Příspěvek na péči
Dobrý den,my jsme s odvoláním uspěli,náš syn 8let,také chodí a nejprve nám žádost zamítli s tím, že má jen dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav a po odvolání nám dali rovnou druhý stupeň a ZTP/P. ani jsme to nečekali,takže bych se určitě odvolala...

| 15.12.15 19:13:32 | Shlédnuto:1057 | Jitka   Re:Příspěvek na péči
Také bych se odvolala, synovi je pět,uznali nám příspěvek na péči v prvním stupni a ZTP zamítli, potom nám ošetřující lékařka napsala zprávu a máme ZTP.

| 16.12.15 00:33:06 | Shlédnuto:1096 | Pavel   Re:Příspěvek na péči
Rozhodně doporučuji podat odvolání. Nemůžete nic ztratit, jen získat. A ze zkušenosti vím, že převážná většina odvolání končí dobře pro toho kdo se odvolal. Velmi důležité je dobře a objektivně napsaná zpráva od ošetřujícího lékaře.

| 21.12.15 11:11:36 | Shlédnuto:1024 | Kačka   Re:Příspěvek na péči
Děkuji všem, za rady a pouštím se do odvolání. Tak snad uspěji.

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz