Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

| Návrat do diskuzí | Na konec strany |



Diskusní téma:

| 28.12.15 07:28:14 | Shlédnuto:669 | Karel   svalová distrofie- jedna z opomíjených alternativ
Bývalo v minulém století zařízení využívající magnetismus ,ale nikdo již tuto metodu nepoužívá i když se ví ,že tzv léčitelé používají energii která se svým působením neliší od magnetismu ,který lze jednoduše získat z magnet. impulsního motoru .Dokončuji jeho versi z modelu do konečné podoby a mám 27 leté zkušenosti používání energie na lidský organismus .Po shlédnutí na Tv Prima jsem byl zděšen postupy masáží které byly předváděny ne pro oddálení ,ale pro pozdější deformaci (vyčerpání svalů).nejůčinnější co mám vyzkoušeno terapii na koni ,se psi ,působení energií (inteligentní )-při které musí ošetřovatel cítit anebo vidět ošetřované místo .Magnet má úžasnou výhodu malé spotřeby při velkém výkonu vyzářené (zdravé energie )vycházím ze skutečných poznatků a mohu doložit i měřením pro nevidoucí(astrální tělo -energii) a necitlivce . Nevěřící odkazuji na literaturu ohledně MAGNETISMU (léčebné methody)Uvědomte si laskavě ,že dnes máme možnost mnohem kvalitnějších magnetů -takže když je dobře uspořádáme a roztočíme(You -Tube impulsní magn. motor .cz) tak vzniká silný magnetický tok ,který je doprovázen ozónem jaký známe u splavu.podpoříme -li správnou masáží výsledky jsou trvalé a lepšící se oproti ukázaným v Tv .Tyto masáže mohou provádět nekuřáci ,zdraví a shora uvedení.jinak je o jakémkoliv léčení zbytečné hovořit ani o spomalení bych neuvažoval .Záleží pouze a jen na Vás čemu chcete věřit ,protože mám víc zkušeností s výhodnějším braním různých dávek než starosti o zdraví ze strany postižených rodin nejenom v této oblasti - nechci zažívat další ze zklamáních proto popisuji co lze v dané problematice (alternativně)těch opravdu toužících po zdraví svých bližních udělat !!!!


Příspěvky do diskuse:

| Návrat do diskuzí | Na začátek strany |


Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: nutné zadat
E-mail: není vyžadováno
Nadpis: nutné zadat
Zpráva:
Opiš kód: nutné zadat


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz