Diskuzní fórum Parent Project - svalová dystrofie

[ Zpět na téma ]


Stranger , 23.02.11 12:44:59    Shlédnuto:2358

Zpráva:Re:Hodnocení ve škole

Věcně a fundovaně Vám odpověděli oba pánové přede mnou, takže já připojím jen osobnější poznámku: Z dotazu není zřejmé kterým druhem onemocnění je chlapec postižen; faktem ale zůstává, že možnosti jeho eventuálního budoucího uplatnění budou značně omezené - proto Vám doporučuji nepřikládat výsledkům ze školy nějaký mimořádný význam. To podstané je, a to snad platí obecně, aby do sebe děti během školní docházky dostaly tolik, kolik jsou vzhledem k dispozicím a okolnostem schopny, aby školu nebraly jako převážně otravnou nebo nudnou epizodu. Na učitelích a rodinném zázemí pak zůstává rozpoznat, co je baví a to rozvíjet a podporovat. Víte, pro mě a pro moji rodinu je od začátku úplně nejdůležitější vyplnit našemu Jurovi maximálním dosažitelným komfortem jeho ořezaný život...Kdysi dávno jsem četl krédo nějaké dnes už anonymní seniorky, které mi asi navždy utkvělo v paměti; pravila: "... hodnoty, kterých jsem si vážila celý život, a to soucit s utrpením druhého člověka, pocit spoluviny na hrůzném stavu světa, pocit promeškání příležitosti pomoci potřebným lidem a stud za nemohoucnost toho pro ně udělat ví ..."


Předchozí příspěvek   Další příspěvek


© 2005-2015 Parent Project - svalová dystrofie, Česká republika
E-mail: parentproject@parentproject.cz, Telefon: 776 001 206-7
Sídlo sdružení: PARENT PROJECT, spolek, Větrná 262, 550 01 Broumov
Zasílací adresa: PARENT PROJECT, o.s., Husova 245, 417 04 Hrob
Dotazy a připomínky k webovým stránkám: webmaster@parentproject.cz