Naše činnost / aktuální sdělení:

Ozdravný pobyt mamin s kluky "Dámská jízda 2015" se konala v Bukové


Letošní dámská jízda se uskutečnila ve vesnici Buková od 27. června do 6. července. Je to malá jihočeská vesnička asi 20 km od Třeboně v malebné krajině Novohradských hor. Měli jsme nádherné letní počasí a tak jsme si užívali výlety.

V neděli jsme výlety zahájili v ZOO Dvorec, kde jsme viděli malá vlčátka :-) a krmení šelem, další den jsme navštívili Žofínský prales a hrad ve městě Nové Hrady. V úterý následoval dobrodružný výlet na Borkovická blata a cestou zpět jsme se zastavili v Třeboni, kde jsme se prošli v zámeckém parku. Následující den jsme strávili v romantickém prostředí Terčina údolí a po návratu jsme si udělali oheň a opékali buřty.

Ve čtvrtek byl nejkrásnější výlet, prošli jsme si Stezku v korunách stromů, která je ukončena rozhlednou s překrásným výhledem na Lipenskou přehradu. Po tomto zážitku jsme jeli do městečka Frymburk podívat se na Lipno zblízka. Stál tam přívoz s lodivodem, který nás pozval na malou plavbu, bylo to super :-). Další den jsme udělali tůru na Martinský mlýn, který působí malebně. V sobotu jsme chtěli projít kus Novohradských hor, takže jsme vyjeli do osady Leopoldov. Cestou domů jsme navštívili pramen v Dobré Vodě. Poslední den jsme strávili v naší chalupě, bylo velké vedro, tak jsme využili místní bazén :-)

Týden rychle utekl a museli jsme se rozloučit, ale máme krásné zážitky, na které budem dlouho vzpomínat.

Díky podpoře MDA RIDE jsme prožili super týden. My kluci z Parentu jsme si vše naplno užili a touto cestou moc děkujeme za vše co pro nás děláte :-)

Martin KrčekVíce fotografií z pobytu: fotografie od Martina, fotografie od Lenky, fotografie od Markéty

© 2015 Parent Project - Česká republika, e-mail: parentproject@parentproject.cz